Umiestnenie akvária

Umiestnenie akvária

18.október 2019

Akvárium by rozhodne nemalo stáť pri okne. Priame denné svetlo totiž podporuje tvorbu rias. Vôbec sa nebojte akvárium so skrinkou postaviť k bočnej alebo protiľahlej stene vzhľadom k oknu. O dostatočný prísun svetla sa stará osvetlenie. Navyše, rybky sú plaché, takže im nebude vadiť tmavšie kút a čo najmenej rušné miesto. V prípade, že sa rozhodnete mať nádrž v priestore, zaistite rybkám dostatočné množstvo úkrytov. Nebudú sa v nich schovávať celý deň, ale čas od času si potrebujú tiež oddýchnuť.

Rozdiel medzi akváriom a akvárijným setom

Rozdiel medzi akváriom a akvárijným setom

15.október 2019

Než vyrazíte do obchodu alebo web

Pred tým, ako vyrazíte do obchodu, by ste mali vedieť, že môžete voliť medzi akváriom, do ktorého nakúpite techniku ​​individuálne, alebo sa rozhodnúť pre akvárijný set.

TRÉNINGOVÉ ZARIADENIA

TRÉNINGOVÉ ZARIADENIA

24.október 2017

Elektronické tréningové zariadenia pomáhaj majiteľom psov k rýchlemu a efektívnemu výcviku psa. Pomocou týchto spoľahlivých, novodobých zariadení môže majiteľ vycvičiť šteniatka od 6 mesiacov veku základným aj náročnejším povelom tak isto ako aj majiteľ staršieho psíka, ktorý dokáže zvládnuť množstvo náročných situácií v bežnom živote či už ide o zdokonalenie povelu „ku mne, k nohe“ , alebo odnaučenia rôznych zlozvykov ako je vyskakovanie, prenasledovanie či štekanie ...

 

Obmedzenie štekania

Obmedzenie štekania

23.október 2017

Napriek tomu, že štekanie je pre psa prirodzené, niekedy môže štekanie pre nesprávne príčiny pre majiteľa psa predstavovať problém. Ak takáto situácia nastane, je čas obrátiť sa na PetSave.

Kedy je rádiové oplotenie užitočné?

Kedy je rádiové oplotenie užitočné?

22.október 2017

Oplotenie je vhodné ak ...

späť
ďalej
Strana 1 / 3
1 2 3
Dnes je 23.október 2019, meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava
+421 948 24 00 24